Наша команда

Естетична стоматологія Orange Clinic

1-Ім'я Фамілія
3-Ім'я Фамілія
5-Ім'я Фамілія
Мар'яна Костриба
Orange Clinic
6-Ім'я Фамілія
2-Ім'я Фамілія
7-Ім'я Фамілія

Сторожук Я.В.

Лікар-хірург

У чому полягає щастя кожної мами?

Звичайно ж, у здоровій та щасливій посмішці свого малюка. Я, як лікар-стоматолог і мама 5-річного сина, знаю, наскільки важливе вчасне та ретельне лікування молочних зубів. Оскільки це запорука хорошого прикусу, а як наслідок, впевненості в собі, здоров’я та щастя в майбутньому.

За час своєї професійної діяльності я відновила тисячі зубів, зруйнованих карієсом, пролікувала сотні кореневих каналів, тим самим, подарувавши людям відчуття свободи та можливість насолоджуватись життям на повну.

Крім цього, я знаю, що без постійного розвитку своїх знань на навичок, лікар-стоматолог просто не зможе надати необхідну допомогу. Саме тому, я постійно відвідую безліч заходів, спрямованих на вдосконалення професійних умінь. Одні з них:

«Первинна ендодонтія. Інструментальна обробка первинних каналів»

«Повторне ендодонтичне лікування»

«Раннє ортодонтичне лікування»

«Ортодонтія. (не розбірливо)

«Художнє моделювання зубів»

Також, займаюся хірургією: проводила як легкі видалення зубів, так і складні видалення зубів мудрості. Під час таких операцій важливо підібрати відповідне медикаментозне лікування. У результаті, реабілітаційний період моїх пацієнтів проходив швидше та легше.

Довіряючи мені та моїм колегам із orange clinic власне здоров’я, а особливо здоров’я cвоїх дітей, Ви отримаєте найякісніше лікування та надійний результат.

Смерека С. С.

Лікар

Що Ви чули про протезування?

«Імпланти не приживаються!», «Встановлення імплантів – суцільний біль!» «Імпланти штучні, а отже, виглядатимуть неприродньо!» – і ще безліч подібних нісенітниць про імплантацію мені довелось почути за 15 років роботи стоматологом.

Можу сказати відверто, довіряючи «експертам», які розповсюджують таку інформацію, Ви позбавляєте себе можливості мати омріяну посмішку. Ймовірно, ці люди звернулися до стоматологів, які були прихильниками ще старої системи. У orange clinic Ви отримаєте зовсім інший рівень лікування.

Під час роботи я використовую цифровий сканер, а це означає, що Ви зможете побачити результат ще до початку роботи. Після ретельного підбору форм та кольору зубів, Ви одразу відчуєте, що змінились на краще.

За роки своєї практики я займався протезуванням зубних рядів будь-якої складності. Важливо те, що кожен мій пацієнт виходив із кабінету щасливим та усміхненим.

Напевно, як і усі мої колеги, намагаюся постійно вдосконалюватися. Тому постійно проходжу навчання за фахом: (поки не знайшли сертифікати)

 

Впродовж своєї професійної діяльності, я впевнився, що займаюсь тим, що обожнюю. Саме тому, створюю нові посмішки, які подобаються не лише мені та пацієнтам, а й оточуючим людям!

Дресова О. О.

Лікар-стоматолог

Як не відкладати життя на потім?

Під час роботи зі своїми пацієнтами, я намагаюсь пояснити, що відповідальність за власне здоров’я – це Ваша відповідальність. І мрії про повноцінне та щасливе життя стануть реальністю, в першу чергу, завдяки Вам самим.

Якщо у Вас стрес, Ви вип’єте заспокійливе Якщо у Вас піднялась температура, Ви обов’язково знайдете щось жарознижуюче. Тоді, чому, коли мова йде про Ваші зуби, Ви відкладаєте похід до стоматолога? Адже маючи проблеми із зубами, Ви втрачаєте смак життя.

Ще одна річ, яка заважає Вам насолоджуватись собою – страх. Страх перед лікарями, вартістю лікування та кінцевим результатом. У orange clinic я та мої колеги допоможуть Вам цього позбутись.

Постійне прагнення до самовдосконалення допомагає мені покращувати професійні навички, як лікаря-стоматолога. Зокрема, я відвідала такі семінари та курси:

«Навколо зуба за 360 хвилин»

«Практична ендодонтія»

«Ендодонтія за правилами»

«Практичне розв’язання проблем в ендодонтії»

«Естетичні реставрації»

«Візуальна і функціональна естетика в стоматології»

«Застосування найновіших ротаційних інструментів та обладнання для обтурації кореневих каналів»

Щодо вартості лікування, Вам варто пам’ятати, що це інвестистиції у Ваше здорове майбутнє. Із новим гардеробом жити добре, а от із здоровою посмішкою – набагато краще.

Веб сайт працює в тестовому режимі!!!

Забронювати послугу можна за телефоном!!!